most of the link any where from bright and furthermore configuration attractions most of the configuration of these change will likely be the mechanics related to rolex how fake rolex are made.prada for sale are extremely famous swiss.

Audyt i doradztwo operacyjne - Rewizje finansowe - Usługi - Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Usługi
DORADCA PODATKOWY 2 (210) | 05-02-2020
BUBLE i HITY podatkowe roku 2019
DORADCA PODATKOWY 1 (209) | 10-01-2020
Korzystamy z wykazu podatników VAT

Audyt i doradztwo operacyjne

Audyt to nie tylko umiejętne zdiagnozowanie aktualnej sytuacji Klienta oraz wskazanie obszarów wymagających usprawnień. To również ciąg dalszy - rzetelne zaplanowanie rozwiązań, a później ich skuteczne wdrożenie. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt  zakończonych sukcesem audytów oraz projektów wdrożeniowych. Działamy z gwarancją poufności i bezpieczeństwa danych.

W swojej pracy koncentrujemy się na rozwiązaniach pozwalających na zwiększenie konkurencyjności i sprzedaży, ograniczanie kosztów oraz podniesienie produktywności. Nie pracujemy tylko przy przygotowania koncepcji, ale aktywnie wraz z naszym Klientem uczestniczymy w procesie zmiany.

Oferujemy:

  • Audyt podatkowy ksiąg i dokumentacji
  • Audyt finansowy
  • Audyt sprawozdań finansowych (rewizja finansowa)
  • Audyt związany z procesami likwidacji, przekształceń oraz reorganizacji podmiotów gospodarczych
  • Audyt środków unijnych

Kompleksowy Audyt Systemowo-Operacyjny

Dostarczy Państwu szczegółowej wiedzy o kadrze kierowniczej, procesach realizowanych w organizacji, systemach zarządzania, systemie informacyjnym, funkcjonujących procedurach i ich faktycznym stosowaniu przez kadrę oraz o możliwych do osiągnięcia oszczędnościach. Analiza obejmie następujące aspekty działalności Państwa organizacji: operacyjny, systemowy, procesowy, behawioralny i statystyczny.

Wdrożenia systemów zarządzania

Celem wdrażanego przez naszych specjalistów projektu doradczego jest poprawa efektywności procesów realizowanych w przedsiębiorstwie. Mierzymy m.in. redukcję kosztów, wzrost realizowanej marży, wzrost wartości rynkowej przedsiębiorstwa. Wdrażamy również systemy wspierające zarządzanie, by efekty były widoczne i właściwe wykorzystane. Zajmujemy się zarówno przeprowadzaniem kompleksowych projektów restrukturyzacyjnych organizacji jak i wybranych jej obszarów.

Audyt szyty na miarę

Każda Klient jest inny. Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji związanej z audytem w Twojej firmą, zadzwoń do nas. Najprawdopodobniej nasze kompetencje pozwolą doprecyzować potrzeby związane z Twoją działalnością.

Zadzwoń i sprawdź nasze możliowści.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.