Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Usługi
DORADCA PODATKOWY 2 (210) | 05-02-2020
BUBLE i HITY podatkowe roku 2019
DORADCA PODATKOWY 1 (209) | 10-01-2020
Korzystamy z wykazu podatników VAT

Audyt i doradztwo operacyjne

Audyt to nie tylko umiejętne zdiagnozowanie aktualnej sytuacji Klienta oraz wskazanie obszarów wymagających usprawnień. To również ciąg dalszy - rzetelne zaplanowanie rozwiązań, a później ich skuteczne wdrożenie. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt  zakończonych sukcesem audytów oraz projektów wdrożeniowych. Działamy z gwarancją poufności i bezpieczeństwa danych.

W swojej pracy koncentrujemy się na rozwiązaniach pozwalających na zwiększenie konkurencyjności i sprzedaży, ograniczanie kosztów oraz podniesienie produktywności. Nie pracujemy tylko przy przygotowania koncepcji, ale aktywnie wraz z naszym Klientem uczestniczymy w procesie zmiany.

Oferujemy:

  • Audyt podatkowy ksiąg i dokumentacji
  • Audyt finansowy
  • Audyt sprawozdań finansowych (rewizja finansowa)
  • Audyt związany z procesami likwidacji, przekształceń oraz reorganizacji podmiotów gospodarczych
  • Audyt środków unijnych

Kompleksowy Audyt Systemowo-Operacyjny

Dostarczy Państwu szczegółowej wiedzy o kadrze kierowniczej, procesach realizowanych w organizacji, systemach zarządzania, systemie informacyjnym, funkcjonujących procedurach i ich faktycznym stosowaniu przez kadrę oraz o możliwych do osiągnięcia oszczędnościach. Analiza obejmie następujące aspekty działalności Państwa organizacji: operacyjny, systemowy, procesowy, behawioralny i statystyczny.

Wdrożenia systemów zarządzania

Celem wdrażanego przez naszych specjalistów projektu doradczego jest poprawa efektywności procesów realizowanych w przedsiębiorstwie. Mierzymy m.in. redukcję kosztów, wzrost realizowanej marży, wzrost wartości rynkowej przedsiębiorstwa. Wdrażamy również systemy wspierające zarządzanie, by efekty były widoczne i właściwe wykorzystane. Zajmujemy się zarówno przeprowadzaniem kompleksowych projektów restrukturyzacyjnych organizacji jak i wybranych jej obszarów.

Audyt szyty na miarę

Każda Klient jest inny. Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji związanej z audytem w Twojej firmą, zadzwoń do nas. Najprawdopodobniej nasze kompetencje pozwolą doprecyzować potrzeby związane z Twoją działalnością.

Zadzwoń i sprawdź nasze możliowści.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.