christian louboutin wallets replications for salemany kinds of best quality light blue evisu jeans.

Zespół ekspertów - Ekspertyzy i szkolenia - Usługi - Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
DORADCA PODATKOWY 2 (210) | 05-02-2020
BUBLE i HITY podatkowe roku 2019
DORADCA PODATKOWY 1 (209) | 10-01-2020
Korzystamy z wykazu podatników VAT

Zespół ekspertów

Nasze usługi dotyczące ekspertyz i szkoleń popieramy współpracą ze specjalistami. To eksperci w zakresie ekonomii – doświadczeni pracownicy naukowi polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, a także praktycy biznesu.

dr Jacek Pyka
dr Jacek Pyka
Szef działu ekspertyz i szkoleń

Doktor nauk ekonomicznych, docent w Katedrze Stosunków Międzynarodowych i Ekonomii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Naukowiec z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Specjalizuje się w zakresie marketingu i zarządzania międzynarodowego. Oprócz pracy naukowo-dydaktycznej zajmuje się również opracowywaniem strategii przedsiębiorstw, w tym strategii marketingowych, biznes planów oraz planów marketingowych. Aktualnie jego zainteresowania koncentrują się wokół problemów zarządzania przedsiębiorstwami na rynku międzynarodowym w warunkach globalizacji.

Strategia przedsiębiorstwa. Plany marketingowe oraz biznesplany. Zarządzanie przedsiębiorstwem na rynku międzynarodowym. 

prof. dr hab. Janusz Strużyna
prof. dr hab. Janusz Strużyna
Specjalista działu ekspertyz i szkoleń

Prof. dr hab. Janusz Strużyna posiada ponad 35-letnie doświadczenie w konsultingu, prowadzeniu zajęć, treningów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania strategicznego. Przez wiele lat łączył ścieżkę kariery akademickiej z pracą w organizacjach różnej wielkości i typu – od kilkuosobowych do kilkudziesięciotysięcznych, konsultingowych, produkcyjnych, usługowych. Był członkiem zarządu i rad nadzorczych. Politykę personalną i biurową zna nie tylko z podręczników. Był jej przedmiotem i podmiotem. Jest autorem ponad 300 prac naukowych, wydawanych w kraju i za granicą. Aktualnie fascynują go zagadnienia skutków i potencjalnych możliwości digitalizacji biznesu i relacji społecznych. Niewiele go dziwi, ale nie na wszystko się zgadza.

Zarządzania zasobami ludzkimi. Projektowanie systemów zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach.

prof. zw. dr hab. Krystyna Lisiecka
prof. zw. dr hab. Krystyna Lisiecka
Specjalista działu ekspertyz i szkoleń

Profesor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Współpracuje z biznesem i administracją publiczną. Konsultant z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń,  projektowania i wdrażania systemów zarządzania jakością według wymagań norm ISO serii 9000 w biznesie i organizacjach publicznych. Współpracuje z jednostkami certyfikującymi systemy, personel i wyroby. Audytor systemów zarządzania jakością wyrobów i usług z ramienia  akredytowanych jednostek certyfikujących systemy zarządzania.

Audytor Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością według PN-EN ISO 9001-2015 – certyfikat. Projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania jakością w placówkach służby zdrowia.

dr hab. Paweł Kosiń
dr hab. Paweł Kosiń
Specjalista działu ekspertyz i szkoleń

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Obszar specjalizacji: zarządzanie strategiczne. Wieloletnia aktywność ekspercka na rzecz podmiotów gospodarczych oraz organów administracji. Liczne opracowania wykonane w charakterze biegłego sądowego. Zainteresowania zogniskowane wokół zarządzania finansowego; wyceny przedsiębiorstw, systemy controllingu, diagnostyka ekonomiczno-finansowa.

Projektowanie strategii przedsiębiorstwa. Wycena przedsiębiorstw.  Projektowanie modeli biznesu firmy. Analiza ryzyka. Tworzenie biznesplanów.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.