replica sitewho sells the best Cbd Hudvård produkter hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. 100% quality cheap rolex daytona mingzhu engine mens skeleton limited edition rose gold tone hands and markers for sale.rolex datejust 16234bkdj mens 36mm reddit becomes better. Biuro rachunkowe Sosnowiec - Usługi - Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Usługi
DORADCA PODATKOWY 2 (210) | 05-02-2020
BUBLE i HITY podatkowe roku 2019
DORADCA PODATKOWY 1 (209) | 10-01-2020
Korzystamy z wykazu podatników VAT

Biuro rachunkowe Hera

Nasza firma to ponad 30 księgowych, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci – zespół doświadczonych specjalistów, dbających o rzetelna obsługę finansową Państwa firmy. To, co nas wyróżnia to kompleksowość świadczonych usług, bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla różnych branż, o różnej skali i specyfice działalności. Obecnie obsługujemy blisko 500 firm. 

Wiedza i doświadczenie
Wiedza i doświadczenie

Zakres działań naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, zatrudnienia i płac, rachunkowości zarządczej i kontrolingu, doradztwa podatkowego oraz usługi szkoleniowe. Specjalizujemy się również w obsłudze zakładów pracy chronionej, mając w tym zakresie ogromne doświadczenie i praktyczną wiedzę. 

Wzajemne zaufanie
Wzajemne zaufanie

To, co szczególnie cenią nasi Klienci jest wspólnie wypracowane zaufanie. Biuro rachunkowe Hera gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością, przestrzegając terminów ustalonych z Klientem. Wszelkie informacje przekazane przez Klienta traktowane są jako poufne w czasie trwania oraz po zakończeniu kontraktu. 

Systemy informatyczne
Systemy informatyczne

Stawiamy na nowoczesne technologie i systemy. Obsługa finansowo-księgowa i kadrowo-płacowa odbywa się z wykorzystaniem naszego oprogramowania i sprzętu spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wiemy, że świat biegnie szybko, więc zawsze jesteśmy krok przed nową zmianą.

Długoletnia współpraca
Długoletnia współpraca

Wiemy, że długoletnia współpraca z wieloma naszymi Klientami, jest potwierdzeniem, że nasza działalność stanowi najwyższą jakość dla najbardziej wymagających firm.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.