bv rolex day date m128345rbr 0009 mens rolex calibre 2836 2813 12mm rose gold dialswiss https://www.valentinoreplica.re targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits.
a discount designer replica ebel watches wholesale and retail online store!the initial financial investment valuation belongs to the benefits associated with redditwatches for sale.
https://www.traditionrolex.com/24

high quality https://www.replica-watches.is/ create and earn unique will work.high quality fakerolex is create and earn unique will work.who sells the best https://www.tagheuer.to/ creators contain unusual vision and moreover affluent mind.audemars replica reddit gives the valuable knowledge for the purpose of keep an eye on connoisseurs not to mention collectors.replicauhren are the hottest and the latest design in our online website.we supply cheap https://www.saleslingerie.com for women and men.https://www.christiandiorreplica.ru/ take control at least forty years.darkweb.to will be your best choice watches.who sells the best https://www.rimowareplica.ru may possibly be the principal to create a perform watch business..

Rekomendacje - O nas - Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk - Katowice - HERA Sp. z o.o.
O nas

Rekomendacje

Staramy się, by rzetelna współpraca z naszymi Klientami przebiegała zawsze w przyjaznej atmosferze i  zaufaniu. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami obsługiwanych prze nas firm.

ERA Sp. z o.o.

Badania rocznych sprawozdań finansowych były przeprowadzone profesjonalnie, rzeczowo, z należytą starannością i z dużym zaangażowaniem. Firmę Hera cechuje rzetelność, duże doświadczenie zawodowe i fachowa pomoc. Współpraca przebiegała zawsze bez zastrzeżeń, z poszanowaniem prawa i etyki zawodowej oraz w poczuciu ogromnego zaufania. 

+
PIAST GROUP SP. Z O.O.

(...) Pragniemy wyrazić wdzięczność i uznanie wszystkim Pracownikom Spółki za odpowiedzialne pełnienie obowiązków służbowych, wysoką jakość merytoryczna usług oraz indywidualne traktowanie każdego ze swoich klientów. Zarząd grupy Kapitałowej PIAST wyrazić szczere podziękowania za wieloletnią partnerska współpracę, która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju naszej firmy. Dziękujemy za lata rzetelnie i sumiennie wykonywanej pracy, stałego przygotowywania swoich klientów do wszelkich zmian podatkowych i zmieniającego się prawa.

+
C.E.W.S. MEDIA Sp. z o.o.

Jesteśmy pełni uznania za profesjonalne podejście i solidnie przebiegającą obsługę księgową. Spółka korzysta z usług Biura nieprzerwanie od 2012 roku. Powierzone zadania z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych oraz kadr i płac są realizowane profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki serdecznej atmosferze nasze wzajemne kontakty są przyjemnością. 

+
NADWOZIA-PARTNER SPÓŁKA AKCYJNA

Opierając się na naszych dotychczasowych doświadczeniach, możemy stwierdzić, że współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze, daje poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Nieustannie spotykamy się z kompetencją, rzetelnością i wykazywaną przez BDiU Hera Sp. z o.o. pomocą w zakresie świadczonych przez Nich usług, również tych skomplikowanych. Z prawdziwą przyjemnością możemy rekomendować BDiU Hera Sp. z o.o.wszystkim, którzy cenią sobie zarówno profesjonalizm obsługi, jak również serdeczną atmosferę współpracy.

+
SECURAL Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe

Dotychczasowa 14-letnia współpraca z Biurem Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o. cechuje się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu księgowości i sumienność sprawia, że zdecydowanie możemy zarekomendować Biuro Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o. Poza bieżącą współpracą pracownicy biura służą nam cennymi poradami i doradzają nam w sprawach finansowo-księgowych związanych z naszą działalnością.

+
F.U. NIKO NIEDOPYTALSKI NIKODEM

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji dla Biura Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o. za profesjonalne podejście i obsługę księgową oraz obsługę płacową. (...)  Współpraca przebiega w atmosferze zaufania. Rzetelność, wysoki poziom fachowości, komunikacja oraz młody zespół pozwala spokojnie powierzyć wyżej wymienioną obsługę tej właśnie firmie.

+
SKLEP WIELOBRANŻOWY MaRaT

Z usług biura rachunkowego BDiU HERA Sp. z o.o.korzystam od 10 lat w zakresie pełnej obsługi podatkowo-księgowej. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje moja firmę również we wszystkich formalnościach i kontaktach związanych z Urzędem Skarbowym i Zakładem ubezpieczeń Społecznych. Jak najbardziej polecam  Biuro Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o.jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

+
Zagłębie S.A.

(...) Jesteśmy również przekonani, że Biuro Doradztwa i Usług Hera Sp. z o.o. może stanowić wzór  dla firm działających w branży. Naszym życzeniem byłoby zaś, aby działania przyjęte i stosowane w BDiU Hera Sp. z o.o. obowiązywały w wielu innych firmach, z którymi współpracujemy.

+
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.